Eventy i imprezy plenerowe

Alma Centrum to doskonałe zaplecze hotelowo-gastronomiczne dla organizacji:

– eventów

– imprez integracyjnych

– szkoleń  i konferencji

– pokazów

– pikników

 

 

Usytuowana jest na Wyspie Sobieszewskiej, zaledwie 700 m od pięknej, piaszczystej plaży.
Posiada dogodne położenie w odległości 15 km od centrum Gdańska, 6 km od trasy E-7 (Warszawa – Gdańsk) oraz 7 km od obwodnicy południowej Gdańska, co daje bezpośrednie połączenie z autostradą A-1 oraz z lotniskiem.

 

Na terenie Almy znajdą Państwo budynki hotelowe z  pokojami – dwu-, trzy-, cztero- osobowymi i  z łazienkami , boiska do siatkówki i parking dla samochodów osobowych i autokarów.

 

Eventy i imprezy plenerowe w Alma Centrum Gdańsk Sobieszewo
Ośrodek Wypoczynkowy Alma  – pokój 3-osobowy

Idealnym miejscem na zorganizowanie imprezy plenerowej jest zadaszona wiata grillowa, gdzie możemy zapewnić miejsca siedzące dla 400 osób oraz zorganizować catering obejmujący dania z kuchni polowej, dania grillowanie i inne zależnie od życzeń gości, można również rozpalić ognisko w przygotowanym palenisku.

Eventy i imprezy plenerowe w Alma Centrum Gdańsk Sobieszewo

W sąsiedztwie wiaty znajdują się boiska z utwardzoną nawierzchnią, gdzie można ustawić scenę (podest dla DJ) oraz wyodrębnić miejsce dla widowni lub parkiet do tańczenia oraz zorganizować gry zespołowe.
Powierzchnia obiektu  i jego ukształtowanie (utwardzone boiska, tereny trawiaste, duży, utwardzony parking) pozwala także na organizację gier i zabaw integracyjnych, team building oraz survivalowych. Bezpośrednie sąsiedztwo plaży i lasu daje możliwość kreowania dodatkowych atrakcji.

 

Zapewniamy pełną obsługę gastronomiczną imprez różnego rodzaju. Dla Państwa gości przygotujemy grilla w wersji standardowej lub z menu „tematycznym”, przyjęcie świąteczne, piknik z okazji Dnia Dziecka a także bankiet, szkolenie, konferencję i wiele innych imprez.

 

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego – każdą ofertę opracujemy indywidualnie ustalając koszty wynajęcia wiaty w zależności od rodzaju organizowanej imprezy, ilości osób i długości pobytu.

 

Rezerwacje przyjmuje oraz informacji udziela Dział Sprzedaży:
mail: alma@alma-centrum.pl
telefon: 58 308 07 94, 888 915 001

 

Galeria zdjęć z imprezy II Międzynarodowych Mistrzostw Unimoto Lotor Cup w Alma Centrum

Gallery with ID 13 doesn't exist.

KOMUNIKAT

 

NUMERY TELEFONÓW DLA PACJENTÓW SKIEROWANYCH DO NASZEGO OŚRODKA – TESTY W KIERUNKU COVID-19

735 041 394

735 043 653