Wycieczki szkolne, zielone szkoły

Zapraszamy grupy wycieczkowe dzieci i młodzieży do Centrum „Alma”.

Na terenie obiektu położonego nad morzem, w odległości zaledwie 700 m od plaży. Nasza zróżnicowana baza noclegowa pozwala zarówno na komfortowe przyjęcie kilkunastoosobowych grup oraz grup liczących nawet 230 osób, co daje możliwość jednoczesnego wyjazdu dla wszystkich uczniów niedużej szkoły lub całego rocznika.

 

Do dyspozycji gości są 2 sale wyposażone w sprzęt RTV,  rzutnik multimedialny, ekran, tablicę i flipchart, gdzie można przeprowadzić zajęcia dydaktyczne . Warsztaty tematyczne oraz lekcje plenerowe można również zorganizować w cieniu zadaszonej wiaty, gdzie wieczorem przygotujemy dla grupy grilla, ognisko lub dyskotekę.

Grupom szkolnym przebywającym na wycieczkach i zielonych szkołach oferujemy noclegi z wyżywieniem dostosowanym do planu pobytu grup: dwa lub trzy posiłki dziennie, menu przygotowane dla dzieci, możliwość przygotowania menu wegetariańskiego oraz diet dla alergików.

 

Do dyspozycji gości mamy boiska do piłki nożnej i siatkówki oraz sprzęt sportowy: stół do ping-ponga, piłki do siatkówki i do piłki nożnej, paletki do badmintona.

Rozległy teren ośrodka – oraz bliskie sąsiedztwo lasu i plaży daje możliwość przeprowadzenia gier i zabaw plenerowych, podchodów lub konkursów zbierania i poławiania bursztynu.

 

Dodatkowym atutem przemawiającym za przyjazdem do Almy, są atrakcyjne tereny Wyspy Sobieszewskiej – Obszaru Chronionego Krajobrazu, gdzie znajdują się 2 rezerwaty przyrody (pobliski Ptasi Raj i Mewia Łacha). Ciekawostki przyrodnicze sprzyjają pieszym wędrówką, które można połączyć z prelekcją w Stacji Ornitologicznej Polskiej Akademii Nauk zlokalizowanej na wyspie.

 

Alma jest doskonałą bazą dla grup planujących zwiedzanie Trójmiasta i okolic: posiada dogodny dojazd do centrum Gdańska – 15 km, do Malborka – 53 km oraz do Szymbarka – 57 km.

 

Nasze atuty:

– duża baza noclegowa – 230 miejsc

– sala restauracyjna na 150 osób

– menu dostosowane do grup dzieci i młodzieży

– 2 sale do dyspozycji

– miejsce na grilla i ognisko

– bezpłatny parking dla autokaru

 

Rezerwacje przyjmuje oraz informacji udziela Dział Sprzedaży:

mail: alma@alma-centrum.pl

telefon: 58 308 07 94, 888 915 001

KOMUNIKAT

 

NUMERY TELEFONÓW DLA PACJENTÓW SKIEROWANYCH DO NASZEGO OŚRODKA – TESTY W KIERUNKU COVID-19

735 041 394